Mobile sallono

Shitet nga: edin 04 Jan 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet dyshi treshi dhe dy fotela ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim