Mobile te ardhura nga Zvicrra

Shitet nga: Sahit Mziu 31 Maj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Kemi Mobile te ardhura nga Zvicrra te perdorura por shum te ruajtura ( 3+2+1, Kanape, disa loje ka prej shtofit dhe lekures) qmimi i volitshem per vetem 200 euro per nje pal na kontaktoni ne numrin 045 502 224, ky numer bon edhe viber, kto jon vetem disa nga llojet kemi edhe tjera modele.Ju lutem vetem bleresit serjoz te thirrin ,Likujdim imallit zgjedh cilen te duash me te njejtin qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim