Mobile

Shitet nga: Berat Durmishi 11 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kanapet tresh,dysh dhe dy fotele,shum pak te perdorura te ardhura nga Italia.Jan nga lekura dhe te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim