Mobile

Shitet nga: Vjollca Maxhuni 31 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet me çmim mjaft te volitshem.
2 kauqa dhe 2 fotele.
Kauqat nuk hapen vetem eshte vendi per vendosjen e gjesendeve. Jane mjaft te pershtatshme posaqerisht per banesa me dhoma te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim