Mobileria AZEMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria "AZEMI" 30 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Punojme mobile me cilesi te garantuar.

Kauqa per dhoma te ndejes
Shtreter per dhoma gjumi
Set minderash 1, 2, 3
Garnitura per dhoma te pritjes
Tavolina te ndryshme,
Fotele,
Gjithashtu bejeme edhe riparimin e tyre

Te gjitha keto me cmime shume te volitshme dhe me cilesi te lart dhe punojme me garancion.

Transporti dhe montimi jan falas ne rrethin te Mitrovices.

Kontakti : 044173906 dhe 044330418
Me shume informata na vizitoni ne linkun me poshte:
https://www.facebook.com/mobileria.azemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim