Mobileria AZEMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria "AZEMI" 30 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Punojme mobile me cilesi te garantuar.

Kauqa per dhoma te ndejes
Shtreter per dhoma gjumi
Set minderash 1, 2, 3
Garnitura per dhoma te pritjes
Tavolina te ndryshme
Fotele.

Te gjitha keto me cmime shume te volitshme dhe me cilesi te lart dhe punojme me garancion.

Transporti dhe montimi jan falas ne rrethin te Mitrovices.

Kontakti : 044173906 dhe 044330418
facebook.com/mobileria.azemi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim