Mobilet dhoma e ndejes dhe dhoma e fjetjes

Shitet nga: Afrim 04 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
mobilet jane ne gjendje funksionale dhe perfshijne
- dhoma e dites garnituren nga dy tresha dhe foteljen
- dhoma e fjetjes komplet
- gjashte karriga te tavolines se kuzhines
- tavolina e dhomes se dites

te gjitha setet shiten ndaras

na kontaktoni ne tel:
044 173 332
044 803 887

adresa: ne qender te Mitrovices afer gjamise se zallit, afer Broja Marketit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim