Mobilet nga Zvicra

Shitet nga: Artani 12 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet të ardhur nga Zvicra
1 Treshe dhe shtrohet
1 Dyshe
2 Fotele
Jane te perdorur por të ruajtura i kan edhe jastukat me veti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim