Mobilje

Shitet nga: Luli 02 Maj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kauqa dhe 2 fotele kauqat hapen per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim