Mobilje/Inventar

Shitet nga: fidan 08 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni

Shes një kthesë të kompletuar, të përdorur por në gjendje shumë të mirë, të rehatshme dhe komode kthesa
posedon (2 kolltukë nga 2m, 1 kolltukë 1,3 m dhe një kthesë). Çmimi 280 €


Shes dy kolltukë treshe dhe një fotelje edhe këto të përdorur, shtihen dhe janë të rehatshëm për gjumë. Çmimi
190 €

Shes dy tavolina të ruajtura dhe shumë pak të përdorura. Çmimi 25 €
Nr. kontaktues 049-371-530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim