Mobilje për sallon (kauqa)

Shitet nga: Shukri 26 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet shum te mira dhe ne gjendje shum te mire. Jane dy 3-sha, një 2-sh dhe një fotele. Per me shum na kontaktoni, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim