Mobilje salloni

Shitet nga: Arta 30 Mar 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
mobilje salloni shum pak te perdorura ne gjendje te regullt 2 tresha dhe 1 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim