Mobilje

Shitet nga: Tahir Osmani 08 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje dy tresha nje dysh dhe dy fotele (3+3+2+1+1)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim