Mobiljet nga Zvicra

Shitet nga: Artani 01 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet te ardhura nga Zvicra .Janë pak të përdorur por të ruajtur .

1 Treshe dhe shtrohet
1 Dyshe
2 Dy Fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim