Qoshen me dy kauqa, komoden dhe tavolinen

Shitet nga: ismija 06 Maj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes qoshin me dy kauqa treshe qe shtrihen, komoden dhe tavolinen. Te gjitha jane ne gjendje te mire dhe te paperdorura shume.
Te interesuarit mobiljet mund ti shohin qdo dite pune pas ores 16:00 dhe gjithe diten gjate vikendit. Emireprese bleresin serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim