REGALL DHE KEND PER NDEJE

Shitet nga: Hyrije 27 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes regallin e drurit me 4 pjese shum i ruajtur.. Poashtu shed dhe kendin per ndej i perbere nga dy kauqa qe qelen per fjetje, nje dyules, qoshi dhe fotelja...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim