Regall 250 euro , , komodina 30 euro

Shitet nga: Agron 01 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes regallin te perdorur 250 euro dhe komodinen 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim