SHES KAUQAT DHE TAVULIN PER KOMPJUTER

Shitet nga: ISA 24 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES DY KAUQA DHE TAVOLIN PER KOMPJUTER JAN TE RUJTNE SIQ SHIHEN NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim