Sallon për Femra -- invertar i kompletuar

Shitet nga: Sallon për femra -- invertar i kompletuar 10 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet invertari i kompletuar për frizere.
Material shumë kualitativ dhe pak i përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim