Sallon per frizere. I kompletuar

Shitet nga: Ariani 09 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Invertarin per frizere i kompletuar model i mir dhe materjal shum i qendrushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim