Shes Kauqat per Sallon shum te mir

Shitet nga: ilmija 27 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqat per Sallon shum te mir dhe shum te rahatshum per me u ul po ashtu edhe per me fjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim