Shes Kumodën dhe Televizorin

Shitet nga: pronari 08 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Kumoda është drurit e rujtne.Televizori philips dyjat bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim