Shes garniture te kaucave

Shitet nga: labinot 27 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura e mobileve ka kaucat 3-sh, 2-sh dhe nje fotele, Te gjitha hapen per fjetje,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim