Shes mobilet e sallonit

Shitet nga: Arian 17 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komplet mobilet e sallonit. Posedoj 3-sh, 2-sh, 1-sh dhe 2 fotele, tepih dhe komoda. Mobilet jane ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim