Shes mobilet teper lir

Shitet nga: Privat 04 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren treshin dyshin dhe dy fotelet jan shum te ruajtne dhe qmimi i tyre esht 250€ dhe osht i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim