Shes te gjitha 240uro

Shitet nga: Mergim 14 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet te perdorura
Komoda
Kauqat rreth dhe tavolina
Siq e shini ne foto nuk jan te demtuara
Mund te me kontaktoni dhe ne viber per mashum
+38649848099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim