Shiten Kauqat

Shitet nga: Sali 18 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan ne gjendje shum të mir dhe shum të ruajtur qe te dy kauqat ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim