Shiten 3, 2 dhe 1-1

Shitet nga: Salloni 14 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3 + 1 shum pak te perdorura te ardhura nga Italia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim