Shiten urgjent

Shitet nga: ... 04 Mar 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy tepihat si dhe kauqin , gjendjen shih ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim