Tapacir

Shitet nga: Agim 31 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejme tapacirat e llojeve te ndryshme te karrikave,kauqave dhe orendive shtepiake gjendemi ne Mitrovice nr kontaktues : 049 436 952-044 517 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim