Treules dy ules dhe fotele ne gjendje shume te m..

Shitet nga: Berti 27 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Tre ules dy ules dhe fotele ngjyre krem/limon , ne gjendje shume te mire, shume pak te perdorura .
tre ulesi hapet.

Mund te konktaktoni ne kete nr edhe ne viber +38649674642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim