Tv - Komod

Shitet nga: Elza 20 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Tv- Komoda me dimensione 1.60 gjatesia dhe 60 gjeresia, eshte shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim