Ulese dhomen e pritjes

Shitet nga: IBI 08 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes nje set ulesesh per dhomen e pritjes, pak te perdorur dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim