garnitur lekure

Shitet nga: valoni 25 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Garnitur lekure 3+2+1+1, si dhe orman komplet dru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim