kauq 3. 2. 1 dhe orman

Shitet nga: xx 19 Sht 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
kauqa tresh, dysh, fotele te gjisha shtrihen per fjetje si dhe ormani kualitativ nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim