kauqa treshe dhe dy fotele

Shitet nga: Shpetim 05 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa treshe dhe dy fotele te ruajtura ne gjendje shume te rregullt dhe shume komod , kauqat shtrihen (per fjetje) . Jane ashtu siq shihen edhe ne foto , te paster ... Shiten vetem si komplet !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim