kauqa

Shitet nga: meriton 04 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
kam kauqa 3-2-1 dhe 2 fotele ne shitje jan shume pak te perdorura kan nje qmim te volitshem prej 300 eurove
nuk i shes qe kam mjaft por i shes sepse jemi familje e madhe e vllau i ka marr pa kan une aty i kan pelqye kan kushtu shtrenjt por me duhet mi hjeq me kete qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim