Kauqa

Shitet nga: irfan 29 Maj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Bëjm punimin dhe riparimin e kauqav me modele të ndryshme. Punohen me kualitet të lart garancion 3 vite në qdo gjë. Çmimet jan 1x3=150euro 1x2=120euro 1x1=70 euro
Dy Tresha edhe Një Nish kushtojn 350euro
Një Tresh, Një Dysh dhe Një Nish 320euro
Garancioni 3 vite.
Për më shum na kontaktoni në nr e telit 049322993 dhe në viber +38349322993.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim