kauqi

Shitet nga: xxxxx 08 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet kauqi shume i rujtur dhe pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim