komod televizive

Shitet nga: ismet 04 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Mjaft e ruajtur , gjersia dhe gjatesia 2m, mjftueshem shfrytezuese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim