mobile saloni

Shitet nga: edin 06 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet treshi dyshi dhe dy fotela ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim