mobilje per shtepi

Shitet nga: gzim 04 Sht 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet per shtepi jan te perdorura per info : 049214066 dhe 044648655 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim