shes mobilet shum lir

Shitet nga: mobile 15 Gsh 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet me qmim te volitshem jan te perdorura por te mira shes tresh dysh dhe dyy fotele
Per qmim bej marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim