shes vitrin dhe kauqa qmimi 150 euro

Shitet nga: riad 13 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
shes vitrin dhe kauqa ne gjendje te rregullt jan 2 kauqa dhe qyshi qmimi 150 euro per me shum informata na kontaktoni ne NR 044-851-761 edhe 044-809-382
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim