shiten mobiljet

Shitet nga: hj 16 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
mobiljet kan nevoj per riparime si lekura
mobiljet jan prodhim gjerman dhe gjithashtu te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim