urgjent shes regallin

Shitet nga: sabedin 02 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje salloni
She's regallin 2ormana dhe pjesa me gjama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim