2 Tepiha

Shitet nga: shitesi 25 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes 2 tepija po thuajse treja 1 Tepih esht dimenzioni 3 m me 80 cm dhe tjetra esht 1.34m me 1.90m per me shum informata tel: 049-271-936 > 044-555-440 gjendemi ne mitrovice qmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim