3 staza me dimenzion 3.60 x 90 dhe te voglat 14..

Shitet nga: tepih 04 Maj 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde


Shes 3 staza me dimenzion 3.60 x 90 dhe te voglat 140 x 70
Na kontaktoni ne numrin tel + 377 44 710 370 ose 044 710 370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim