Halia

Shitet nga: Besi 14 Nën 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Kemi shume lloje te Haliave,masa te ndryshme,te ardhura nga Gjermania.
Cmimi i voliteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim