PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 28 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI TE GJITHA KETO OPERACIONE DUHET TI KRYENI VETE.
KURSENI DUKE BLERE, NE GJDO METER KATROR JU KURSENI 23 PERQINDE SEPSE QMIMI I PERDES ME MATJE ,TRANSPORT DHE MONTIM ESHTE 9 EURO METRA KATORE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE VENECIANE DYER HARMONIK DHE ROLO PERDE ME QMIME TE ARSYESHME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim